درباره ما

تولید پریفرم و بطری (PET) و درب بطری در اوزان و دهانه های گوناگون​

شرکت صدرا نگین پاسارگاد فعالیت خودرا در زمینه ی تولید پریفرم و بطری پت جهت ارائه به صنایع مختلف لبنی، نوشیدنی، بسته بندی و سایر صنایع ذیربط با نام تجاری سپید نقش اصفهان در سال 1383با شعار صنعت نوآوری پیشرفت آغاز نموده است.

سپس به جهت ورود به بازار های خارجی و گسترش دامنه فعالیت فروش محصولات خود ازسال 1392با نام تجاری صدرا نگین پاسارگاد با ایجاد تغییرات اساسی در مدیریت اجرائی و سازمانی خود با سرمایه گذاری در شهرک صنعتی شکوهیه قم و خرید ماشین آلات پیشرفته و پرسرعت و تجهیزات جانبی با استفاده از قالب های به روز متناسب با فرآیند تولید ، تحولی اساسی در کیفیت و تنوع محصولات تولیدی خود ایجاد نموده و در سال 1399با افتتاح طرح توسعه جدید خود توانسته به پیشرفت خود ادامه دهد.

وبا قرار گرفتن محصولات خود در کشور در رده تولیدات با کیفیت داخلی زمینه ی مساعدی را در خصوص جلب اعتماد مشتریان ایجاد نموده و خوشبختانه شمار بسیاری از مصرف کنندگان این محصولات جزء مشتریان وفادار شرکت بوده و هستند.

سرمایه گذاری مناسب و جهت دار، تحویل به موقع سفارشات ، کیفیت و قیمت های کاملا رقابتی ، تنوع زیاد محصولات تولیدی با دهانه های 28 الی120 ، قبول سفارشات متنوع تزریقی و بادی در زمینه پت و همکاری با کارخانجات بزرگ و صاحب نام داخلی و خارجی از مزایای اصلی و قابل اتکای این شرکت می باشد.

رویکرد اصلی شرکت صدرا نگین پاسارگاد عرضه محصولات متنوع با کیفیت ممتاز و جلب رضایت مشتریان بنام خود در داخل و خارج کشور می باشد.

صدرا نگین پاسارگاد
برخی از حقایق جالب

اعداد کیفیت کار ما را بیان می‌کنند.

0
محصول تولیدی
0
سال ها تجربه
0
نیروی کار

کیفیت اول می آید! ما در حین تولید کوچکترین محصول ، به تمام جزییات توجه می کنیم. تمرکز ما 100٪ بر روی نیازهای مشتری و رضایت مشتری است.

آیا با راه حل های ساده تر صنعتی به کمک نیاز دارید؟ ما متخصص هستیم!

اسکرول به بالا