انواع درب و دستگیره های صدرا نگین پاسارگاد

درب و دستگیره های صدرا نگین پاسارگاد

نمایش 1–12 از 14 نتیجه

تولید با تکنولوژی به روز
تعهد در قبال مشتریان
نیروی کار متخصص و مجرب
اگر بخواهیم به طور کلی این موضوع را بررسی نماییم، فرآیند قالبگیری تزریقی درب بطری و دستگیره پلاستیکی ها بدین صورت است که دانه های بسپار های گرمانرم و گرما سخت بعد از وارد شدن به دستگاه با استفاده از حرارت های وارده ذوب شده و با اعمال فشار به وسیله ماردان در حال گردش و یا به اصطلاح چرخش بصورت یکنواخت به مذاب تبدیل میشود که این مواد آماده ورود به محل های تزریق جهت قالبگیری در سایز ها و اشکال مختلف میشوند. بعد از اتمام مرحله قالبگیری، قالب ها خنک شده و سپس باز میشوند. به جهت سرعت در این فرآیند در تهیه درب بطری و درپوش ها، از قالب هایی که چندین حفره داشته باشند استفاده میشود. به گونه ای که در هر دقیقه هزاران درب تولید شود. درب و دستگیره Nech 45mm

تولید کننده درب بطری و دستگیره

شرکت صدرا نگین پاسارگاد روزانه هزاران درپوش و درب بطری را تولید و روانه بازار پریفرم مینماید. بنابراین برای توجیه و جبران اقتصادی این گونه فعالت ها نیاز به استفاده از دستگاه هایی است که کارایی بالایی نیز داشته باشند. همچنین با توجه به نیاز های بالای روز به این نوع پریفرم و درب بطری ها( جهت بسته بندی انواع مواد ها) این دستگاه ها بطور مدام در حال تغییر و به روز شدن هستند. نیازمند این است که این صنایع بر روی سامانه های قالب گیری تزریقی کامل تر و گسترده تری سرمایه گذاری کنند، تا بتوانند پاسخگوی این تغییرات و بروزرسانی الگوی نیاز های جامعه در زمینه تغییرات روش های بسته بندی ها باشند.

مزایای استفاده از روش قاب فشاری با دستگاههای پیشرفته

مزایای تولید درب بطری از طریق این روش و دستگاه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

کنتزل کیفیت

این محصول بسیار آسان و اتوماتیک می باشد که با یک چشم الکترونیکی درب معیوب رابدون توقف خط تولید کنار بزند و بیرون بیاندازد .

ذخیره انرژی

فرایند تولید در دمای پایین اتفاق می افتد و در نتیجه انرژی کمتری برای گرم کردن پلاستیک و نیز انرژی خنک کردن هم کمتر می شود.

ظاهری زیبا

این دستگاه ها هیچگونه برآمدگی ناشی از محل تزریق ندارند و این خود باعث زیبایی ظاهر محصول می باشد .

درب بطری و دستگیره پلاستیکی

درپوش ها و درب بطری پلاستیکی ها به دلیل مفرون به صرفه بودن از نظر هزینه ها و آسانتر بودن طریقه مصرفی آنها، مقاومت بالا در برابر شکستن و… در بازار مصرفی خود جایگاه خوبی را کسب نموده اند. شرکت صدرا نگین پاسارگاد در زمینه تولیدات درب بطری و دستگیره فعالیت ها و تولیدات چشمگیر و گشترده ای را دارد. این شرکت در بازار رقابتی خود جایگاه ویژه ای را کسب نموده و توانسته است در این زمینه همکاری های بسیار خوبی را با همکاران و همچنین در زمینه صادرات پریفرم داشته باشد. از جمله درب و دستگیره های موجود در این کارخانه به شرح زیر میباشند که طی زمان آتی به این تولیدات اضافه خواهد شد؛
  • درب و دستگیره Nech 45mm
  • درب بطری CAP 38mm
  • درب بطری CAP 28mm PCO
  • درب CAP 38mm Press & Screw
  • درب Cap Parvanei 62mm
  • درب Cap Phanoosi 72mm
  • درب Cap Ajdar 88mm
  • دستگیره Handle Neck 45 mm
این انواع درب و دستگیره های شرکت صدرا نگین پاسارگاد روز به روز در حال تولیدات بروز تر و گسترش است.

ویژگی های درب بطری

درب بطری های پریفرم و پلاستیکی دارای ویژگی هایی از نظر نوع کیفیت و اندازه هستند که برخی از مهمترین و شاخص ترین آنها را در ادامه برشمرده ایم.

پریفرم با کیفیت بالا

با بکارگیری ماشین های با تکنولوژی بالا و پیشرفته در تولید درب بطری پت

مواد اولیه مقاوم و استاندار

استفاده از مواد اولیه که مورد تایید سازمان های بین المللی در تولید درب بطری پت

مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت

این شرکت در جهت تحقق شعار کیفیت بالا و هزینه مناسب ارائه دهنده بهترین قیمت درب بطری پت

خرید عمده درب بطری و دستگیره پلاستیکی

درب بطری پت انواع مختلفی دارد که شما می توانید برای اطلاع بیشتر و تصاویر آنها از طریق این سایت اقدام نمایید. انواع درب بطری پت در رنگ بندی های متنوع و زیاب تولید می شود که قیمت عمده از طریق اینترنت همان قیمت تولید کننده می باشد. جهت خرید و سفارش عمده انواع درب بطری پت اط صدرا نگین پاسارگاد می توانید از طریق همین سایت اقدم نمایید و با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید تا شما را در خرید این محصول راهنمایی نماید.

برای خرید نیاز به مشاوره دارید؟

صدرا نگین پاسارگاد با دراختیار داشتن کادر مشاوره ای متخصص و با تجربه، آماده پاسخوگویی و مشاوره رایگان شما مشتریان عزیز می باشد.

تلاش ما همیشه در جهت بهبود رضایت مندی شماست. منتظر تماس شما هستیم

 

نیاز به مطالعه بیشتر درباره انواع پریفرم پت (PET) و درب و دستگیره پلی اتیلن و PP دارید؟

صدرانگین پاسارگاد در شبکه های اجتماعی

اسکرول به بالا