انواع پریفرم دهانه 38mm صدرانگین پاسارگاد

انواع پریفرم دهانه 38mm صدرانگین پاسارگاد در وزن های مختلف

تولید با تکنولوژی به روز
تعهد در قبال مشتریان
نیروی کار متخصص و مجرب

پریفرم دهانه 38mm صدرانگین پاسارگاد

پریفرم ها که با عنوان preform نیز شناخته میشوند، از طریق یک فرآیند قالبگیری به تولید میرسند. مواد این پریفرم ها دارای استحکام نیستند به همین دلیل ذوب میشوند و در یک قلب بصورت پیشفرض شکل میگیرند. بعد از این مرحله با یک پروسه دیگر با عنوان دمیدن، شکل بطری های مختلف مانند بطری آب معدنی، بطری های روغن، بطری های مواد شیمیایی یا شوینده و امثال این بطری ها میگیرند.

pet که برای تولید پریفرم کاربرد دارد، جهت بسته بندی بسیاری از غذا ها و نوشیدنی ها در دنیا کاربرد دارد. چرا که از نظ بهداشتی، قوی، دارای وزن سبک و همچنین ضد خط و خش است و مهمتر از آن طراوت را حفظ مینماید.بیشترین کاربرد آن برای بسته بندی نوشابه ها و مایعات گازدار و آب است.

پلیمر های پت در اصلمتنوع هستند و یکی از مهمترین مواد خام در الیاف ساخته شده توسط انسان نیز میباشند، پلیمر pet که برای تولید preform ها استفاده میشوند دارای رنگ نبوده و بسیار شفاف هستند، اما در واقع بعد از مخلوط شدن با افزودنی های رنگی با توجه به نیاز مشتری، رنگ های گوناگونی را میتواند به خود بگیرد.

پریفرم دهانه 38mm وزن 15.5g ارتفاع 77.2mm صدرانگین پاسارگاد
پریفرم دهانه 38mm وزن 15.5g ارتفاع 77.2mm صدرانگین پاسارگاد

انواع پریفرم دهانه 38mm صدرانگین پاسارگاد

شرکت صدرا نگین پاسارگاد دارای انواعی از preform 38mm است که در ادامه به معرفی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت، پریفرم دهانه 38 میلیمتری شرکت صدرا نگین پاسارگاد به شرح زیر است؛

پریفرم دهانه 38mm وزن 15.5g ارتفاع 77.2mm صدرانگین پاسارگاد
پریفرم دهانه 38mm وزن 27.5g ارتفاع 112.6mm صدرانگین پاسارگاد
پریفرم دهانه 38mm وزن 50g ارتفاع 140mm صدرانگین پاسارگاد

که البته معرفی نمونه های پریفرم 38 میلیمتری صدرا نگین پاسارگاد بطور مداوم در حال بروز رسانی است و در صورت آماده شدن هر نمونه جدیدی در سایت صدرانگین قرار خواهد گرفت.

پریفرم ها چگونه تولید میشوند

پت یک ماده بسیار بی اثر است که برای تولید پریفرم پت کاربرد دارد و در برابر حمله میکروارگانیسم‌ها مقاومت خوبی دارد و با محصولات غذایی واکنش نشان نمی‌دهد، به همین دلیل بیشتر برای بسته‌بندی مواد غذایی، نوشیدنی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. آژانس‌های ایمنی سلامت در سراسر جهان PET را به عنوان بی‌خطرترین مواد برای استفاده با مواد غذایی و نوشیدنی تصویب کرده‌اند.

PET به دلیل ماهیت، رطوبت هوا را جذب می‌کند و برای اینکه محصولی عالی ارائه دهد باید در فرایند خشک کردن و رطوبت زدایی قرار بگیرد. این فرایند شامل نگه داشتن سیلوی ذخیره شده متصل به تغذیه دستگاه PET برای مدت معینی می‌باشد که ممکن است بسته به ماهیت PET از 4 تا 10 ساعت متغیر باشد. در طی این مدت با یک جریان هوای گرم، گرم می‌شود.
دمای 170 درجه توسط سیستمی تولید می‌شود که از روغن حرارتی گرم شده توسط یک مبدل حرارتی متصل به گروهی برای تولید نیروی الکتریکی استفاده می‌کند. تولید پریفرم از اصلی‌ترین بخش‌ها برای تولید پریفرم پت است که سبب کاهش هزینه‌ها، افزایش بهره‌وری و انعطاف در تولید می‌شود.

ساختمان‌های اساسی PET عبارتند از اتیلن گلیکول و اسید ترفتالیک که برای تشکیل گلوله‌های PET ترکیب شده‌اند. این گلوله‌های رزین با یک مایع مذاب گرم می‌شوند که به راحتی می‌توان آن را بیرون زد و یا در مواردی از هر شکل عملا قالب ‌ریزی کرد.

برای خرید نیاز به مشاوره دارید؟

صدرا نگین پاسارگاد با دراختیار داشتن کادر مشاوره ای متخصص و با تجربه، آماده پاسخوگویی و مشاوره رایگان شما مشتریان عزیز می باشد.

تلاش ما همیشه در جهت بهبود رضایت مندی شماست. منتظر تماس شما هستیم

 

نیاز به مطالعه بیشتر درباره انواع پریفرم پت (PP) و درب و دستگیره پلی اتیلن و PP دارید؟

صدرانگین پاسارگاد در شبکه های اجتماعی

اسکرول به بالا