انواع پریفرم دهانه 30mm صدرانگین پاسارگاد

انواع پریفرم دهانه 30mm صدرانگین پاسارگاد در وزن های مختلف

تولید با تکنولوژی به روز
تعهد در قبال مشتریان
نیروی کار متخصص و مجرب

پریفرم دهانه 30MM صدرانگین پاسارگاد

پریفرم قطعه ای مشابه با لوله های آزمایش است که این قطعه با توجه به شفاف بودن و دارا بودن سطحی صاف به عنوان محصولی واسط جهت بسته بندی انواع مایعات آب، و یا گاز دار مورد استفاده قرار میگیرد. پریفرم دهانه 30MM صدرانگین پاسارگاد در مجموعه فرآیند های تبدیل گرانول پلی اتیلن ترفتالات (PET) به بطری بوجود می آید.

این لوله ظاهرا مشابه شیشه است اما با این تفاوت که مانند شیشه شکننده نیست و جداره های مقاومی برای حمل و نقل انواع موادها دارد. انتخای پریفرم دهانه 30MM صدرانگین پاسارگاد میتواند تاثییرات بسزایی در حمل و نقل انواع موادها داشته باشد.

تولید preform ها نقش های اساسی در تولید انواع بطری پت دارند. استفاده از این محصول دارای مزیت هایی است که در ادامه به معرفی هر یک خواهیم پرداخت؛

پریفرم دهانه 30mm normal neck وزن 15g ارتفاع 90mm صدرانگین پاسارگاد
پریفرم دهانه 30mm normal neck وزن 15g ارتفاع 90mm صدرانگین پاسارگاد

مزایای استفاده از پریفرم دهانه 30 میلیمتر

  • هزینه های تمام شده کاملا رقابتی
  • ماندگاری و دوام طولانی
  • دسترسی آسان و سریع
  • استحکام بسیار بالا
  • جذب حداقلی عطر
  • وزن بسیار سبک
  • شفافیت زیاد
  • ظاهری زیبا

قالب preform 30mm

قالب preform همانطور که بیان شد ظاهری شبیه لوله آزمایشگاهی دارد با این تفاوت که ولی در واقع تفاوت های بسیار زیادی با یک لوله آزمایشگاه ساده دارد. قالب پریفرم به دلیل موادی که در ساخت آن استفاده می شود مقاومت و استحکام بالاتری نسبت به لوله آزمایشگاه دارد. دو فاکتوری که در انتخاب قالب برای ساخت بطری استفاده می شود نوع قالب و وزن است که با توجه به این دو قالب مورد نظر را انتخاب می کنند. انواع بطری های بهداشتی، نوشیدنی و بطری هایی که برای موارد دارویی استفاده می شوند را می توان با استفاده از قالب پریفرم تولید کرد.
با توجه به کاربرد های این قالب و اینکه برای تولید محصولاتی نظری بطری که در تیراژ بالا تولید می شوند می شوند استفاده می شود طراحی این قالب فرایند بسیار حساسی می باشد. از نکاتی که بایستی در طراحی پریفرم مورد توجه قرار گیرد سازگار بودن جنس این قطعه با محیط زیست است.

فرآیند تولید پریفرم دهانه 30 میلیمتر

مواد پلی اتیلن ابتدا به وسیله ی ماشین آلات مخصوص حرارت می بینند و به شکل پریفرم در می آیند. پریفرم ها پیش از شکل گرفتن شبیه لوله های توخالی آزمایشگاه هستند که بعد از این مرحله توسط دستگاه پرکن به شکل بطری می شوند. این فرآورده انواع مختلفی دارد از جمله پریفرم دهانه 30 میلیمتری که برای بطری های آب معدنی استفاده می شود و پریفرم دهانه 28 میلیمتر که به پریفرم گازبند معروف هستند که برای انواع بطری نوشابه، دلستر و دیگر نوشیدنی های گازدارو یا مواد شوینده مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید نیاز به مشاوره دارید؟

صدرا نگین پاسارگاد با دراختیار داشتن کادر مشاوره ای متخصص و با تجربه، آماده پاسخوگویی و مشاوره رایگان شما مشتریان عزیز می باشد.

تلاش ما همیشه در جهت بهبود رضایت مندی شماست. منتظر تماس شما هستیم

 

نیاز به مطالعه بیشتر درباره انواع پریفرم پت (PP) و درب و دستگیره پلی اتیلن و PP دارید؟

صدرانگین پاسارگاد در شبکه های اجتماعی

اسکرول به بالا