انواع پریفرم دهانه 29.25mm صدرانگین پاسارگاد

انواع پریفرم دهانه 29.25mm صدرانگین پاسارگاد در وزن های مختلف

تولید با تکنولوژی به روز
تعهد در قبال مشتریان
نیروی کار متخصص و مجرب

پریفرم دهانه 29.25MM صدرانگین پاسارگاد

انواع پریفرم های دهانه 29.25MM شرکت صدرا نگین پاسارگاد در این صفحه نمایش داده شده اند. تفاوت این نوع پریفرم ها در وزن و ارتفاع آنها بوده و سایز دهانه همگی آنها 29.25MM میلیمتر است.

پرریفرم‌های دهانه 29.25MM در واقع برای انواع مواد شوینده و یا مایعات گازدار مورد استفاده قرار میگیرد. این پریفرم ها با وزن های مختلف به تولید میرسند که در ادامه آنها را معرفی نموده ایم.

  • پریفرم دهانه 29.25mm وزن 11g ارتفاع 75mm صدرانگین پاسارگاد
  • پریفرم دهانه c وزن 24.5g ارتفاع 115mm صدرانگین پاسارگاد

وزن و ارتفاع در پریفرم دهانه 29.25 میلیمتر میتواند تنوع بخش این نوع پریفرم پت باشد. این نوع پریفرم ها کاملا شفاف بوده و دارای ویژگی های مشتری نیز هستند که در ادامه آنها را عنوان کرده ایم؛

ویژگی های مشترک پریفرم‌های دهانه 29.25mm

  • مواد این نوع پریفرم ها 100 درصد جدید است.
  • میزان شفافیت در این نوع محصولات بسیار بالا است.
  • این نوع محصول دارای مقاومت بالا و و نفوذناپذیری بسیاری بالایی است.
  • این محصول قابلیت تولید در انواع رنگ و وزن های مختلف و همچنین ارتفاع های گوناگون را دارد.
پریفرم دهانه 29.25mm وزن 24.5g ارتفاع 115mm صدرانگین پاسارگاد
پریفرم دهانه 29.25mm وزن 24.5g ارتفاع 115mm صدرانگین پاسارگاد

ویژگی های ظاهری پریفرم دهانه 29.25mm

استاندارد پریفرم دهانه 29.25mm به نوعی طراحی میشود که میتواند در مقابل فشار بالا و زیاد گازها، مقاومت متناسبی را در قسمت درب از خودش نشان دهد. این محصول دارای استحکام بالاتری در برابر فشارهای مکانیکی و حرارت است. در راستای عمومیت پریفرم دهانه 29.25mm این محصول در بسته بندی کردن مایعات گاز دار و بدون گاز مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

همچنین از این محصول برای بسته بندی کردن رانواع مواد شوینده و ضدعفونی کننده نیز استفاده های زیادی می شود.

از بارزترین مشخصات ظاهری پریفرم دهانه29.25mm میلیمتر شوینده همان طور که اشاره کردیم دهانه استاندارد آن است. این محصول به صورت درب بند طراحی می شود و می تواند مقاومت های بالایی داشته باشد.

جالب است بدانید از پریفرم دهانه29.25mm برای بسته بندی کردن انواع داروها و مکمل ها نیز استفاده می شود. دهانه پریفرم شوینده به نوع طراحی می شود که این محصول در قسمت دربند دارای مقاومت های بسیار زیادی در برابر عوامل مکانیکی و شیمیایی باشند.

شرکت صدرا نگین پاسارگاد با اتفاده از خط تولید تمام مکانیک با دستگاه های چینی در این ضمینه تولیدات باکیفیت بالایی را دارد. این پریفرم ها در مرحله قالبگیری با استفاده از دستگاه های تزریق پلاستیک و سپس مرحله بادی کششی به تولید نهایی میرسند. لازم به ذکر است که این نوع پریفرم ها از جنس پلی اتیلن های مرغوب بوده و از حیث کیفیت، شفاویت، مقاومت و نفوذ ناپذیری حرف اول را میزنند. بعد از تولید پریفرم های دهانه 29.25mm با دستگاه های سازگار و مرتبط اقدام به تولید درب آنها میشود. که نوع جنس درب ها و نوع آنها بر اساس اینکه یک پریفرم برای بسته بندی چه مایعی مورد استفاده قرار میگیرد به تولید میرسد.به عنوان نمونه برای بسته بندی مایعات گازدار و یا سموم باید درب آن بطری ها نیز مناسب با نوع مایع تولید شوند تا بتوانند در نفوذناپذیری این بطری ها موثر باشند.

شما میتوانید با دانلود کاتالوگ محصولات صدرانگین پاسارگاد، و یا دیدن انواع محصولات این شرکت در وبسایت www.snpasargad.com این نمونه ها را بررسی نموده و اقدام به همکاری با این شرکت نمایید.

برای خرید نیاز به مشاوره دارید؟

صدرا نگین پاسارگاد با دراختیار داشتن کادر مشاوره ای متخصص و با تجربه، آماده پاسخوگویی و مشاوره رایگان شما مشتریان عزیز می باشد.

تلاش ما همیشه در جهت بهبود رضایت مندی شماست. منتظر تماس شما هستیم

 

نیاز به مطالعه بیشتر درباره انواع پریفرم پت (PP) و درب و دستگیره پلی اتیلن و PP دارید؟

صدرانگین پاسارگاد در شبکه های اجتماعی

اسکرول به بالا