انواع پریفرم دهانه 28mm شوینده صدرانگین پاسارگاد

انواع پریفرم دهانه 28mm شوینده صدرانگین پاسارگاد در وزن های مختلف

تولید با تکنولوژی به روز
تعهد در قبال مشتریان
نیروی کار متخصص و مجرب

پریفرم دهانه 28 میلیمتر شوینده به عنوان یک بطری استاندارد میتواند در بسته نمودن انواع مایعات شیمیایی و غذایی مورد استفاده قرار میگیرد. معمولا از این محصول برای بسته بندی کردن انواع بطری های بسته بندی انواع مایعات شوینده و یا مواد های شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرند.

ویژگی های ظاهری پریفرم دهانه 28

استاندارد پریفرم دهانه 28 به نوعی طراحی میشود که میتواند در مقابل فشار بالا و زیاد گازها، مقاومت متناسبی را در قسمت درب از خودش نشان دهد. این محصول دارای استحکام بالاتری در برابر فشارهای مکانیکی و حرارت است. در راستای عمومیت پریفرم دهانه ۲۸ این محصول در بسته بندی کردن مایعات گاز دار و بدون گاز مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

پریفرم دهانه 28mm washing neck وزن 40g-44g ارتفاع 148mm صدرانگین پاسارگاد

همچنین از این محصول برای بسته بندی کردن رانواع مواد شوینده و ضدعفونی کننده نیز استفاده های زیادی می شود.

از بارزترین مشخصات ظاهری پریفرم دهانه 28 میلیمتر شوینده همان طور که اشاره کردیم دهانه استاندارد آن است. این محصول به صورت درب بند طراحی می شود و می تواند مقاومت های بالایی داشته باشد.

جالب است بدانید از پریفرم دهانه ۲۸ برای بسته بندی کردن انواع داروها و مکمل ها نیز استفاده می شود. دهانه پریفرم شوینده به نوع طراحی می شود که این محصول در قسمت دربند دارای مقاومت های بسیار زیادی در برابر عوامل مکانیکی و شیمیایی باشند.

فروش پریفرم دهانه 28 در شرکت صدرا نگین پاسارگاد

فروش انواع پریفرم دهانه 28 در بازار با قیمت های مختلفی انجام می‌ شود. در زمینه تعیین قیمت پریفرم دهانه ۲۸، پارامتر های زیادی تاثیر گذار هستند. از مهمترین پارامترهای تاثیرگذار در این زمینه می‌ توان به مواد اولیه که در تولید این محصولات به کار گرفته می شود، اشاره کرد.

معمولاً برای تولید بطری های پریفرم دار از مواد اولیه مختلف استفاده می‌شود که شامل انواع پلی وینیل کلراید، پلی اتیلن ها، پروپیلن ها و پلی کربنات و هم چنین پلی اتیلن ترفتالات هستند. اما مهم ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه در این زمینه می‌ تواند مواد پلی اتیلن در گرید های مختلف باشند.

یکی دیگر از مهمترین پارامتر هایی که می‌تواند در تعیین قیمت پریفرم دهانه 28 میلیمتر شوینده تاثیر داشته باشد، درب دهانه این محصول است. درب پریفرم دهانه 28 در زمینه بسته بندی کردن محصولات مختلف به صورت های متفاوتی طراحی می شود که مناسب با نوع مصرف آن محصول باشد.

شرکت صدرا نگین پاسارگاد در این راستا میتواند با کلیه تولید کننده های مواد شوینده و دیگر مایعات به جهت تامین انواع پریفرم همکاری داشته باشد.

برای خرید نیاز به مشاوره دارید؟

صدرا نگین پاسارگاد با دراختیار داشتن کادر مشاوره ای متخصص و با تجربه، آماده پاسخوگویی و مشاوره رایگان شما مشتریان عزیز می باشد.

تلاش ما همیشه در جهت بهبود رضایت مندی شماست. منتظر تماس شما هستیم

 

نیاز به مطالعه بیشتر درباره انواع پریفرم پت (PP) و درب و دستگیره پلی اتیلن و PP دارید؟

صدرانگین پاسارگاد در شبکه های اجتماعی

اسکرول به بالا