دسته بندی پریفرم صدرانگین پاسارگاد بر اساس دهانه

پریفرم دهانه 28mm PCO

انواع پریفرم های دهانه 28 PCO
در وزن های مختلف

پریفرم دهانه 28mm شوینده

انواع پریفرم های دهانه 28 شوینده
در وزن های مختلف

پریفرم دهانه 28mm آلاسکا

انواع پریفرم های دهانه 28 آلاسکا
در وزن های مختلف

پریفرم دهانه 29/25mm

انواع پریفرم های دهانه 29/25میلی متر
در وزن های مختلف

پریفرم دهانه 30mm


انواع پریفرم های دهانه 30میلی متر
در وزن های مختلف

پریفرم دهانه 38mm پرسی

انواع پریفرم های دهانه 38 پرسی
در وزن های مختلف

پریفرم دهانه 38mm

انواع پریفرم های دهانه 38میلی متر
در وزن های مختلف

پریفرم دهانه 45mm

انواع پریفرم های دهانه 45میلی متر
در وزن های مختلف

پریفرم دهانه 62mm

انواع پریفرم های دهانه 62میلی متر
در وزن های مختلف

پریفرم دهانه 72mm

انواع پریفرم های دهانه 72میلی متر
در وزن های مختلف

پریفرم دهانه 88mm

انواع پریفرم های دهانه 88میلی متر
در وزن های مختلف

پریفرم دهانه 120mm

انواع پریفرم های دهانه 120میلی متر
در وزن های مختلف

تولید با تکنولوژی به روز

تعهد در قبال مشتریان

نیروی کار متخصص و مجرب

برای خرید نیاز به مشاوره دارید؟

صدرا نگین پاسارگاد با دراختیار داشتن کادر مشاوره ای متخصص و با تجربه، آماده پاسخوگویی و مشاوره رایگان شما مشتریان عزیز می باشد.

تلاش ما همیشه در جهت بهبود رضایت مندی شماست. منتظر تماس شما هستیم

 

نیاز به مطالعه بیشتر درباره انواع preform پت (PP) و درب و دستگیره پلی اتیلن و PP دارید؟

در واقع این محصول قطعه است شبیه به لوله آزمایش با ظاهری شفاف و سطحی صاف و هموار، این محصول در مجموعه فرآیند های تبدیلات گرانول پلی اتیلن ترفتالات (pet) به بطری های این کالای واسط است. هر پند این نوع محصول ظاهرا شبیه به شیشه است اما مانند شیشه شکننده نیست و جداره های آن دارای مقاومت بالایی است. به همین دلیل این محصول را به محصولی مناسب جهت حمل و نقل مناسب میسازد. یکی از موثرترین عوامل تعیین کننده مقاومت پت ها، انتخاب این کالا است. به طور کلی ظاهر و همچنین دیگر ویژگی های یک پت متاثر همین گزینش خواهند بود.

مرحله تولید

تولیدات این محصول  بخش مهمی در فرآیند بطری های پت هستند. وجود این کالای واسط مزیت های قابل توجهی دارد، از جمله عدم آسیب به محیط زیست و همچنین بهره گرفتن و انعطاف پذیری در تولیدات بطری!

محصول های پت راه تولیدات بطری های متنوع و خاص و همچنین با کیفیت را مانند طروف بهداشتی شفافمثل شیشه را هموار کرده و همچنین بدون هیچگونه تاثیراتی از لحاظ بو و طعم خاصی، امکان بسیته بندی نمودن انواع مواد غذایی و یا جابجایی انواع مواد دارویی را فراهم نموده است.

مرحله قالبگیری

این کالاهای واسط طی یک فرآیند قالبگیری با قالب هایی که بر حسب نیاز عمومی مصرف کنندگان طراحی و تولید میشوند ساخته میشوند. با وجود این محصول واسط تولید بطری های پت با طاهر های متنوعی و بر اساس نیاز های مشتری ها و مصرف کنندگان و به کمک فرآیند قالبگیری باد کششی قابل به انجام رسیدن است.

البته این نکته را یادآور شویم که در این محصولاتدهانه آنها تنها بخشی است که در هنگام قالبگیری تغییری نمیکند و همچنین مهمتر از آن، طبقه بندی و دسته بندی انواع این محصولات نیز بر همین اساس است، یعنی بر حسن اندازه و سایز دهانه آن. کاربرد این نوع محصول های به اصطلاح واسط، در صنایع غذایی ، آرایشی و بهداشتی است. این کالا در عین حال که انتهطاف پذیری بالایی دارد، مقاومت و سهولت بالایی نیز در تولید و انبار کردن آن ایجاد میکند. مقاومت و پایداری بالای این کالا این نوع بطری را در کنار نفوذ پذیر بودن بسیار پایین آن، در مقابل گاز و رطوبت باعث شده تا این کالا به یک محصول جهت بسته بندی مناسب محصولات گازدار نیز باشد.

مراحل ساخت پریفرم

مراحل ساخت preform و بطری های پت در کارخانه

انواع این محصولات در کارخانه صدرا نگین پاسارگاد

در کارخانه صدرا نگین پاسارگاد، انواع این محصولات در سایزهای دهانه های مختلف به تولید میرسند. از جمله این انواع میتوان به موارد زیر که در ابتدای این صفحه نیز دسته بندی شده اند اشاره نمود.

 • دهانه 28mm PCO
 • دهانه 28mm شوینده
 • دهانه 28mm آلاسکا
 • دهانه 29/25mm
 • دهانه 30mm
 • دهانه 38mm پرسی
 • دهانه 38mm
 • دهانه 45mm
 • دهانه 62mm
 • دهانه 72mm
 • دهانه 88mm
 • دهانه 120mm

این دسته بندی ها و تفاوت های انواع پریفرم‌های کارخانه صدرا نگین پاسارگاد، تنها برحسب سایز دهانه آنها بوده و نه جنس و کیفیت آنها. کارخانه صدرا نگین پاسارگاد در تولیدات پت از بروزترین دستگاه ها بهره میگیرد، همین امر موجب بالا بودن کیفت تولیدات این کارخانه نسبت به کارخانه های مشابه شده است. شما میتوانید با  مشاورین فروش و همچنین کارشناسان مربوطه در صدرانگین ارتباط برقرار گرفته و مشاوره های لازم و همچنین اطلاعات لازم در این زمینه را دریافت نمایید.

تولیدات شرکت صدرا نگین پاسارگاد، برپایه تکنولوژی روز بوده و با وجود تعهد در قبال مشتریان و بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص توانسته است بالاترین میزان رضایتمندی مشتری را در زمینه تولید این محصول واسط کسب نماید.

صدرانگین پاسارگاد در شبکه های اجتماعی

اسکرول به بالا